Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

HERBUD sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów - wykonawców z branży instalacji klimatyzacji, wentylacji, instalacji grzewczych i sanitarnych, chłodniczych, przemysłowych, morskich

  • rozwijanie sprzedaży na wyznaczonym terenie

  • doradztwo techniczne

  • prowadzenie negocjacji z klientami

  • przygotowywanie ofert handlowych

Nasze wymagania

  • samodzielna organizacja pracy

  • determinacja w działaniu

  • zaangażowanie

  • dyspozycyjność

  • odpowiedzialność

  • uczciwość

  • wykształcenie min średnie (mile widziane wykształcenie techniczne)

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze inwestycji budowlanych i sprzedaży

  • znajomość produktów z zakresu instalacji klimatyzacji, wentylacji, instalacji grzewczych i sanitarnych, chłodniczych, przemysłowych, morskich

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji od 20 lat na rynku

  • umowę o pracę

  • możliwość awansu (nowo otwierany oddział)

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiujący za osiągane wyniki

  • niezbędne narzędzia - samochód osobowy, komputer, telefon komórkowy

  • szkolenia teoretyczne i praktyczne

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

HERBUD sp. z o.o.

Dystrybutor materiałów izolacji technicznych o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy.

Przewiń do profilu firmy

Już niebawem otwieramy w Trójmieście nowy oddział naszej firmy, firmy Herbud Sp. z o.o. która jest na rynku już od 20lat i z przyjemnością zatrudnimy osoby zaangażowane które chcą się rozwijać i tworzyć od podstaw swoje miejsce pracy. Jeśli jesteś już doświadczonym przedstawicielem handlowym, dopada Cię monotonia i uważasz że nastała pora na zmiany lub pracujesz w branży instalacji budowlanych (wentylacja, klimatyzacja, instalacje sanitarne, przemysłowe i morskie) w biurze albo na magazynie a zawsze ciągnęło Cię do pracy w terenie jako przedstawiciel handlowy a Twoja firma nie daje Ci szans to właśnie czytasz odpowiednie ogłoszenie dla Siebie, właśnie potrzebujemy takiej osoby jak Ty. ZAPRASZAMY :)