Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Nestlé Polska S.A.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż i promocja produktów firmy Nestlé,

  • Stały kontakt z powierzonymi klientami - sklepami detalicznymi,

  • Rozwój lokalnego rynku do jego maksymalnego potencjału,

  • Egzekucja ustaleń promocyjnych,

  • Monitorowanie i wprowadzanie standardów ekspozycyjnych produktów Nestlé w obsługiwanych sklepach detalicznych,

  • Bieżące raportowanie i administracja wykonywanej pracy w systemie Mobile Touch.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w dziale sprzedaży – warunek konieczny,

  • Znajomości branży FMCG i kategorii spożywczych,

  • Orientacji na wyniki popartej dotychczasowymi udokumentowanymi osiągnięciami,

  • Umiejętność budowania relacji z klientami, zespołem i przełożonym,

  • Znajomość technik negocjacji i dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,

  • Podstawowych umiejętności analitycznych,

  • Znajomości obsługi MS Office,

  • Prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Samochód i telefon służbowy,

  • Konkurencyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, Fundusz Emerytalny, Fundusz Socjalny, Karta Multisport,

  • Rozwój kompetencji sprzedażowych poprzez program dedykowanych szkoleń wewnętrznych,

  • Możliwość budowania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie

  • z branży FMCG o najwyższych standardach pracy,

  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości.

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia z portfolio blisko 1600 produktów i prawie 70 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od 1993 roku. Firma zatrudnia aktualnie 5500 pracowników w 8 lokalizacjach.

Przewiń do profilu firmy