Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.

4 00012 000 brutto / mies.
  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w sektorze inwestycyjnym (budownictwo kubaturowe / branża elektryczna)

  • współpraca z biurami projektów elektrycznych, generalnymi wykonawcami, wykonawcami instalacji elektrycznych, dystrybutorami elektrotechniki

  • opieka nad obecnymi klientami oraz ciągłe pozyskiwanie nowych

  • doradztwo techniczno-handlowe w zakresie awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego

  • prowadzenie szkoleń produktowych oraz normatywno-prawnych

  • organizacja i nadzór sprzedaży na wyznaczonych obszarach

  • raportowanie w programie CRM

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • wysokie zaangażowanie w realizację celów zawodowych

  • samodyscyplina i dobra organizacja pracy

  • umiejętność tworzenia długofalowych relacji z klientami

  • wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne

  • umiejętność pracy w zespole

  • podstawowa wiedza z zakresu elektrotechniki i techniki świetlnej

  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B lub branży elektrotechnicznej – mile widziane

  • dobra znajomość rynku inwestycyjnego (budownictwo kubaturowe) na terenie działania – mile widziana

  • znajomość obsługi komputera

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność i gotowość do regularnych wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • atrakcyjne niezależne stanowisko pracy

  • profesjonalne i przyjazne środowisko pracy

  • miłą atmosferę

  • możliwość rozwoju i podwyższenia kwalifikacji zawodowych

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznym przedsiębiorstwie, będącym liderem w swoim sektorze

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników

  • przejrzysta ścieżka kariery

  • niezbędne szkolenia

TM Technologie Sp. z o.o., producent profesjonalnych systemów zasilania oświetlenia awaryjnego poszukuje kandydata na stanowisko: Przedstawiciel handlowy.

Teren pracy: woj. Pomorskie

Przewiń do profilu firmy