Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

PROBIO PROFESJONALNE ŻYWIENIE

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Proszę o wpisanie zakresu obowiązków

Nasze wymagania

  • wykształcenie rolnicze, zootechniczne lub weterynaryjne

  • bardzo dobra znajomość zagadnień hodowli zwierząt

  • znajomość rynku pasz

  • dobry kontakt z klientem

  • dyspozycyjność, samodzielność i gotowość do pracy w terenie

To oferujemy

  • możliwość pracy w stabilnej firmie

  • wynagrodzenie w oparciu o podstawę i atrakcyjne premie lub działalność własną

  • niezbędne narzędzia pracy

  • dodatek na działania marketingowe

Firma PROBIO PROFESJONALNE ŻYWIENIE z siedzibą w Radziejowie poszukuje handlowca do sprzedaży premiksów, koncentratów, mieszanek pełnoporcjowych i uzupełniających dla drobiu, trzody i była.

Przewiń do profilu firmy