Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

HERBUD sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów (firmy instalacyjne w branży HVAC/Industry/Marine)

  • przygotowywanie ofert

  • monitorowanie bieżące rynku instalacji branż HVAC/Industry/Marine

  • raportowanie

Podział czasu pracy
80%

praca w terenie

20%

praca biurowa

Nasze wymagania

  • zaangażowanie

  • chęć do pracy

  • samodyscyplina

  • dyspozycyjność

  • znajomość rynku/firm w branży HVAC/Industry/Marine

To oferujemy

  • możliwość rozwoju

  • samochód służbowy

  • telefon służbowy

  • laptop służbowy

  • wynagrodzenie podstawowe

  • system motywacyjny/premiowy

  • przyjazną atmosferę

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

HERBUD Sp.z o.o. dystrybutor materiałów izolacji technicznych (dla branż: wentylacja ,klimatyzacja,instalacje sanitarne,przemysłowe i morskie) który na rynku jest już od 20lat otwiera kolejny już 6 oddział swojej firmy tym razem w woj. pomorskim a dokładniej w Pruszczu Gdańskim w związku z tym poszukujemy osób na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

W związku z powyższym zatrudnimy osoby chcące się rozwijać i tworzyć swoje nowe miejsce pracy od podstaw.

Dlatego jeśli jesteś już doświadczonym przedstawicielem handlowym działającym w branży HVAC/Industry/Marine ,dopada Cię monotonia i widzisz że w swojej firmie już nic więcej nie osiągniesz lub pracujesz w biurze/magazynie też w branży HVAC/Industry/Marine a zawsze ciągnęło Cię do pracy w terenie jako przedstawiciel handlowy a Twoja firma do tej pory nie dała Ci szansy to właśnie czytasz odpowiednie ogłoszenie dla Siebie :) Właśnie szukamy takiej osoby jak TY :)

Przewiń do profilu firmy