Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

OLEWNIK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i rozwijanie sprzedaży zgodnie z wyznaczonymi celami

  • Reprezentowanie firmy na rynku, opieka nad klientami

  • Planowanie działań w celu pozyskania nowych klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów

  • Operatywność i skuteczność w działaniu

  • Umiejętność dążenia do rezultatów

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Odpowiednio zorganizowane środowisko pracy z możliwością realizacji swych ambicji oraz rozwoju umiejętności zawodowych.

Olewnik Sp. z o.o. istnieje od 1989 roku. Od chwili powstania są symbolem doskonałego smaku polskich wędlin. Nowoczesna technologia, wyselekcjonowany surowiec oraz zastosowane receptury gwarantują produktom wysoką jakość.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy więcej niż jednego kandydata

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku: "APLIKUJ".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.