Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

STAINER SP Z O OO firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż materiałów chemii budowlanej
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami
  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży na wyznaczonym teranie
  • Aktywne zdobywanie Klientów indywidualnych i inwestycyjnych
  • Współpraca z m.in. z wykonawcami, deweloperami, inwestorami
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
  • Monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji
  • Raportowanie wyników sprzedaży
  • Stałe podnoszenie wiedzy technicznej i sprzedażowej
  • Realizacja zaplanowanych celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, mile widziane w branży budowlanej
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • Gotowość do pracy w terenie, prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny i motywujący system wynagrodzenia (premia plus prowizja)
  • Samodzielną i ciekawą pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy (wysokiej klasy samochód w segmencie typu C, komputer, telefon)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Dostęp do branżowego Know-how

Chcesz dołączyć do dynamicznie rozwijającego się zespołu sprzedaży pracującego zgodnie z filozofią work- life – balance?

Łatwo nawiązujesz kontakty interpersonalne?

Jesteś otwarty, samodzielny, komunikatywny i nie boisz się wyzwań?

Dołącz do Nas.

Miejsce pracy

  • Pierwszy wakat - Dolny Śląsk
  • Drugi wakat - Łódzkie
  • Trzeci wakat - Pomorskie

Przedstawiciel Handlowy, pomorskie