Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

FIT CREDIT sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów i usług firmy

  • realizacja celów sprzedażowych

  • utrzymywanie relacji z dotychczasowymi Klientami oraz pozyskiwanie Klientów nowych

  • analiza rynku pod kątem zapotrzebowania na produkty i usługi firmy

  • przygotowywanie raportów, ofert handlowych, prezentacji

Nasze wymagania

  • wytrwałość i determinacja

  • zorientowanie na wynik

  • doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych (mile widziane)

  • doświadczenie w sprzedaży produktów dla branży fitness (mile widziane)

  • otwartość w kontakcie z klientami

  • motywacja, samodzielność i rzetelność w działaniu

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do wyjazdów służbowych - praca mobilna na terenie całej Polski

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • nienormowany czas pracy

  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód

  • świetną atmosferę w młodym zespole

  • wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjną prowizję od wyników sprzedaży

  • nowe doświadczenia w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się branży

O nas

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki FIT-CREDIT oferującej unikalne produkty w obszarze finansowania wynajmu długoterminowego urządzeń fitness, blisko współpracującej z firmą Top-Gym Sp. z o.o. sp. k., wyłącznym dystrybutorem maszyn siłowych i cardio, amerykańskiego producenta Life Fitness oraz Hammer Strength, poszukujemy osób na stanowiska przedstawicieli handlowych.

Fit-Credit to spółka rozwijająca działalność w obszarze kompleksowych usług finansowych dla branży fitness. Przygotowuje i wprowadza na rynek unikalne rozwiązania w zakresie instrumentów wspierających rozwój podmiotów branży fitness, w tym również wzbogacających ofertę dla ich klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na wyżej wymienionym stanowisku proszone są o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem i wymaganiami finansowymi.

Informujemy, iż odpowiemy jedynie na wybrane ogłoszenia.