Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Handlowy

CIECH SARZYNA S.A.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami, pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji handlowych

  • Profesjonalne prezentowanie oferty handlowej firmy

  • Regularny kontakt z dystrybucją na podległym terenie, wsparcie sprzedaży, pozyskiwanie informacji z rynku

  • Reprezentowanie firmy podczas szkoleń, konferencji, targów, pokazów polowych i innych imprez

  • Lustracje polowe połączone z doradztwem

  • Systematyczna praca z programem CRM poprzez uzupełnianie i aktualizowanie niezbędnych informacji

  • Realizowanie planów sprzedażowych na wyznaczonym terenie

  • Obsługa reklamacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane wyższe rolnicze lub pokrewne: ochrona roślin, agronomia, ochrona środowiska, technika rolnicza i leśna

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży AGRO

Mile widziane

  • Ukończenie szkolenia z zakresu obrotu środkami ochrony roślin

  • Język angielski lub niemiecki na min. poziomie B1

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość wykazania się pomysłowością i innowacyjnością

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę u jednego z liderów polskiego przemysłu chemicznego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

CIECH Sarzyna jest jedną z kluczowych spółek Grupy CIECH. Specjalizuje się w produkcji środków ochrony roślin (AGRO) i jest ich największym polskim producentem oraz liderem sprzedaży na rynku herbicydów (środków chwastobójczych). Przewagą konkurencyjną Spółki jest m.in. jedna z najnowocześniejszych na świecie instalacji do produkcji MCPA – skutecznego i bezpiecznego środka chwastobójczego, a także 60 lat doświadczenia w produkcji środków ochrony roślin.

Do najbardziej znanych znaków handlowych Spółki należą marki: CHWASTOX®, HALVETIC®, AZOKSAR SUPER® 250 SC, TEZOSAR EXTRA BOX®, MICOSAR® 60 SL, FENUXAR® 069 EW.

Firma, poza kluczowymi krajami europejskimi, obsługuje także rynki w Ameryce Północnej i Południowej, Azji, Afryce i Australii. Nasze produkty trafiają do ponad 40 krajów całego świata.

Przewiń do profilu firmy