Przedstawiciel Handlowy

MS Sales Support Sp. z o. o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży w swoim regionie poprzez regularne wizyty u klientów (teren działania woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie i warmińsko-mazurskie),

  • Negocjacje warunków handlowych i przygotowywanie ofert,

  • Promowanie produktów firmy Stanley Black & Decker - wiodącego producenta elektronarzędzi i narzędzi ręcznych,

  • Wsparcie techniczne dla Klientów w danym regionie,

  • Analizę sytuacji rynkowej i działań konkurencji,

  • Raportowanie realizacji powierzonych zadań.

Nasze wymagania

  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży,

  • Posiadasz umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji handlowych,

  • Stawiasz sobie ambitne cele i jesteś otwarty/a na współpracę z zespołem,

  • Potrafisz doskonale organizować swoją pracę,

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży do supermarketów budowlanych i znajomość branży elektronarzędzi, narzędzi ręcznych,

  • Wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnię – umowa o pracę,

  • Premie od zrealizowanych celów,

  • Przyjazną atmosferę pracy, ambitny i zaangażowany zespół,

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód służbowy),

  • Praca dla lidera na rynku elektronarzędzi,

  • Dostęp do kafeteryjnej platformy benefitowej.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • kafeteryjny system benefitów

  • szkolenia i działania rozwojowe

MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Mars Wrigley Confectionery, Pepsi Cola GB, Maspex).

Oferta pracy w projekcie realizowanym dla Stanley Black & Decker

Przewiń do profilu firmy