Przedstawiciel Handlowy

Kuracjusz

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów firmy w podległym Ci regionie

  • pozyskiwanie nowych odbiorców oraz utrzymywanie długofalowych relacji handlowych

  • konstruowanie ofert w oparciu o diagnozę potrzeb klienta

  • prowadzenie negocjacji, zawieranie transakcji sprzedażowych

  • pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych

  • poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami

Nasze wymagania

  • możesz pochwalić się sukcesami na podobnym stanowisku

  • masz doświadczenie w branży FMCG

  • posiadasz wysokie kompetencje sprzedażowe i łatwo nawiązujesz kontakty

  • jesteś otwarty/a na budowanie długofalowych relacji i zdobywanie nowych klientów

  • znasz rynek handlu detalicznego lub hurtowego w Twoim regionie

  • jesteś osobą przedsiębiorczą, dobrze zorganizowaną i samodzielną w działaniu

  • cechujesz się silną motywacją do realizacji stawianych przed Tobą celów

  • wyróżniasz się wysoką kulturą osobistą i odpowiedzialnością

  • masz czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowę b2b (wg. Twoich preferencji)

  • motywujące wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji od sprzedaży

  • możliwość uczestniczenia w kreowaniu strategii sprzedażowej firmy

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód i telefon

Kuracjusz

Kuracjusz Beskidzki jest prężnie rozwijającym się producentem najwyższej jakości wody mineralnej. Marka obecna na rynku od wielu lat zdobyła uznanie klientów na terenie całej Polski. W efekcie dynamicznego rozwoju i coraz to większego zainteresowania naszymi produktami

poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy.

Przewiń do profilu firmy