Przedstawiciel handlowy

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, z branży HVAC, odpowiedniej osoby na stanowisko:

miejsce pracy: woj. wielkopolskie lub woj. pomorskie

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i budowanie portfela Klientów

  • Analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

  • Raportowanie do przełożonego

  • Miejsce pracy: woj. wielkopolskie lub woj. pomorskie

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w obsłudze i pozyskiwaniu Klientów

  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • Dobra organizacja własnej pracy

  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Elastyczny czas pracy

  • System prowizyjny

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Przewiń do profilu firmy