Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

Plastics Group Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Plastics Group Sp. z o. o.

czołowy dystrybutor płyt, folii, profili i półproduktów z tworzyw sztucznych i aluminium

na rynku polskim, zatrudni osobę na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie swojej bazy
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Utrzymywanie bieżących relacji handlowych z klientami
  • Analiza i weryfikacja zapytań ofertowych
  • Bieżące raportowanie w CRM
  • Przyjmowanie reklamacji od klientów, tworzenie protokołów reklamacyjnych
  • Monitorowanie i windykacja należności

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy min. 1,5 roku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość obsługi komputera
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Pakiet szkoleń wstępnych
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, opieki medycznej i programu sportowego dla Pracowników i ich rodzin

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, klikając w przycisk Aplikuj.

Miejsce pracy: Poznań (woj. wielkopolskie)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy