Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Słowo wstępu o stanowisku:

Rola Specjalisty ds. Rozwoju Rynku leży w sercu Coca-Cola HBC. Jest to praca, której rezultaty można zobaczyć każdego dnia. Jako Specjalista ds. Rozwoju Rynku będziesz odpowiedzialny/a za sprzedaż szerokiego portfolio najbardziej znanych marek napojów na świecie, jak i marek lokalnych na swoim podległym terenie.

Bądź twarzą Coca-Cola HBC spotykając się codziennie z naszymi klientami. W dynamicznym środowisku pracy będziesz stale podnosił/a swoje umiejętności, stosując najlepsze praktyki rynku FMCG w zakresie sprzedaży i obsługi klienta. Będzie to miało realne przełożenie na wyniki oraz na budowanie długotrwałych, opartych na zaufaniu, relacji z klientami. Wraz z twoim zespołem - wspierających się wzajemnie profesjonalistów – będziesz rozwijać się w dynamicznym, wymagającym, ale przede wszystkim satysfakcjonującym środowisku pracy.

Co oferujemy:

  • Jasną wizję rozwoju zawodowego,
  • Narzędzia niezbędne do pracy (min. Ipad, auto),
  • Szeroki system szkoleń,
  • Pełne wsparcie niezbędne do realizacji zadań,
  • Szereg benefitów pozapłacowych (min. ubezpieczenie zdrowotne, deputaty, zniżki na przyjemności).

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Efektywne zarządzanie swoim obszarem sprzedaży,
  • Codzienne spotkania z klientami współpracującymi z Coca-Cola,
  • Poszukiwanie nowych punktów sprzedaży, identyfikowanie możliwości biznesowych,
  • Osiąganie wyznaczonych przez przełożonego celów sprzedażowych i poza sprzedażowych,
  • Skutecznie prowadzenie procesów negocjacyjnych (zasada Win-Win),
  • Efektywne zarządzanie sprzętem firmowym, skuteczne i trwałe wprowadzanie strategii i standardów firmy u nowo pozyskanych klientów,
  • Budowanie silnych biznesowych relacji z klientem,
  • Regularne przedstawianie klientowi rezultatów podjętych wspólnie działań,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji ze współpracownikami wspierające atmosferę, współpracy i chęci wspólnego osiągania sukcesów.

Podstawowe wymagania:

  • W zależności od doświadczenia, dopasujemy poziom Twojego stanowiska,
  • Wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
  • Znajomość zasad funkcjonowania rynku FMCG,
  • Nastawienie na rezultat,
  • Chęć do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji i swojej efektywności,
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Co najmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego.
Rodzaj umowy: o pracę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy