Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Duda LogisticsO firmie

  • Ptasia 24, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Duda Logistics

Ptasia 24

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów

  • Realizacja planów ilościowych i wartościowych

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w handlu (mile widziany rynek transportowy).

  • Zaangażowania i nastawienia na realizację celów

  • Umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania relacji z Klientami

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Wysokiej motywacji do pracy

  • Prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań i możliwość rozwoju

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę

  • Program opieki medycznej Medicover lub Program MultiSport

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

Duda Logistics to marka wywodząca się i czerpiąca z wieloletnich doświadczeń zarówno lidera sieci Mercedes-Benz Polska, firmy Duda-Cars S.A, oraz koncernu PKM Duda S.A.

Dzięki rozległej sieci kontaktów, przewoźników, flocie własnej oraz zewnętrznej, a także najwyższym standardom i wdrożonym rozwiązaniom technicznym, oferujemy profesjonalne usługi transportowe i logistyczne na terenie kraju oraz całej Europy.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy doświadczonych, rzetelnych oraz otwartych na wyzwania osób, dla których podobnie jak dla nas, praca to pasja.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy