Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Hyla Poland

Przedstawiciel Handlowy

Hyla PolandO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 25 mar 2021
  • umowa zlecenie, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż towarów

  • umacnianie pozycji handlowej firmy

  • realizowanie celów sprzedażowych

  • aktywne monitorowanie i identyfikowanie szans na rozwój biznesu u partnerów biznesowych

  • budowanie długofalowych i efektywnych relacji z partnerami biznesowymi i klientami

  • administrowanie bazami danych

  • współpraca z działem planowania i wspomagania sprzedaży

  • uczestniczenie w szkoleniach podnoszących kwalifikacje i efektywność pracy

Nasze wymagania

  • Gotowości przejścia szkolenia początkowego

  • Uczestniczenia w cyklicznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje i efektywność pracy

  • Umiejętności nawiązywania pozytywnych relacji z klientem

  • Konsekwencji w działaniu

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy agencyjnej/umowy zlecenia

  • Rosnący system wynagrodzeń

  • Pełne wyposażenie Przedstawiciela

  • Obsługę klienta Online

  • Wsparcie doświadczonych Managerów

  • Przyuczenie dla osób bez doświadczenia w branży

  • Pracę dodatkową lub podstawową

  • Proste zasady awansu i zwiększenia dochodu miesięcznego

  • Bardzo chłonny rynek – rosnące zapotrzebowanie

  • Pracę w Firmie będącej liderem na rynku

Hyla Poland

W związku z rozwojem oraz wzrostem zapotrzebowania na nasze produkty poszukujemy osób na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

co to?