Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Greenie Polska Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów wśród elektro-hurtowni, sieci DIY i klientów biznesowych

  • Rekomendowanie klientom najlepszych rozwiązań dla ich biznesu

  • Utrzymywanie biznesowych relacji i doradzanie dotychczasowym odbiorcom

  • Realizacja planów sprzedaży i planów marketingowych

  • Analiza rynku oświetlenia na podległym terenie

  • Kreowanie i budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Raportowanie realizacji celów sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doskonała znajomość rynku oświetlenia i inwestycji

  • Doświadczenie i znajomość klientów sieciowych DIY, elektro-hurtowni i inwestycyjnych, salonów oświetlenia

  • Skuteczność w nawiązywaniu kontaktów i relacji biznesowych

  • Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania logicznych wniosków

  • Predyspozycji do jazdy samochodem i prawa jazdy kat. B,

  • Efektywnego planowania czasu pracy i systematyczności

  • Gotowość do pracy na terenie województwa: wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodnio-pomorskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Zadaniowy tryb pracy

  • Sprzedaż znanych i markowych produktów

  • Atrakcyjne premie miesięczne uzależnione od wyników,

  • Szkolenia wstępne i produktowe

  • Narzędzia pracy: dobrej klasy samochód służbowy, laptop, telefon, bezprzewodowy internet

Greenie Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Firma Greenie Polska producent i importer oferuje najwyższej technologii oświetlenie LED oraz ogrzewanie podczerwienią. Jako wyłączny dystrybutor na Europę z sukcesem wprowadzamy na polski rynek markę oświetlenia Blaupunkt. Jesteśmy liderem rozwiązań technologicznych, designu, ekologii oraz oszczędzania energii. Greenie Polska jest obecna na rynku od ponad 10 lat.

Szukamy doświadczonego profesjonalisty posiadającego doskonałą znajomość branży oświetleniowej lub pokrewnych, który będzie odpowiadał za pozyskiwanie i współpracę z klientami naszej firmy tak aby osiągnąć założone cele sprzedażowe i marketingowe.

Przewiń do profilu firmy