Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Claro Sp. z o.o. II Sp. KomandytowaO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z Klientami

  • Prowadzenie negocjacji handlowych, opracowanie ofert dla Klienta Biznesowego

  • Realizowanie planów sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży oraz pozyskiwaniu Klientów biznesowych

  • Mile widziane doświadczenie w branży Facility Management (usługi porządkowe, ochrona, zarządzanie nieruchomościami)

  • Zdolność rozwiązywania problemów i szybkiego reagowania na potrzeby Klienta

  • Wysoce rozwinięte umiejętności negocjacyjne, autoprezentacyjne i organizacyjne

  • Wysoka kultura osobista

  • Prawo jazdy kat. B

  • Obsługa komputera w ramach pakietu MS Office (podstawy Word, Excel), obsługa CRM

  • Podstawowe zdolności matematyczne oraz analityczne niezbędne do przygotowania ofert dla Klientów

  • Umiejętność samodzielnego organizowania pracy własnej

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przejrzysty system prowizyjny

  • Pakiet szkoleń wstępnych

  • Dostęp do bazy obecnych Klientów

  • Niezbędne narzędzia pracy: wysokiej klasy samochód służbowy, laptop, telefon

  • Pakiet bezpłatnej prywatnej opieki medycznej

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Szerokie wsparcie doświadczonych pracowników Firmy

Claro Sp. z o.o. II Sp. Komandytowa

CLARO to prężnie rozwijająca się Firma o zasięgu ogólnopolskim działająca od kilkunastu lat na rynku profesjonalnych usług Facility Management, posiadająca ugruntowaną pozycję w branży.

Przewiń do profilu firmy