Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Teka Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów marki Teka

  • Realizacja planów sprzedażowych zgodnie z celami firmy

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z partnerami biznesowymi

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w regionie

  • Rozwijanie ekspozycji

  • Współpraca z całym działem handlowym i marketingu

  • Fachowa obsługa i doradztwo dla klientów (m.in. udzielanie informacji nt. dostępności towaru)

  • Przygotowanie raportów z wynikami sprzedaży i raportowanie wyników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: minimum średnie

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność planowania

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do częstych podróży służbowych

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy w małym zespole

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków (w tym samochód służbowy)

Teka Polska Sp. z o.o.

Grupa Teka to międzynarodowa firma założona w 1924 roku w Niemczech. Specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy urządzeń AGD oraz armatury kuchennej i łazienkowej. Teka ma 25 fabryk w Europie, Azji oraz Ameryce, a swoje produkty sprzedaje w ponad 100 krajach na całym świecie.

Urządzenia Teka charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami, funkcjonalnością i wyjątkowym designem.

Przewiń do profilu firmy

Lubisz pracę z ludźmi? Jesteś dynamiczny i zorganizowany? Szukasz dla siebie nowego miejsca, gdzie w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze mógłbyś rozwijać swoje umiejętności? Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wysyłania CV klikając w przycisk „Aplikuj"