Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

POLPATRON Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów Budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych

  • Prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych

  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych oraz zawieranie kontraktów handlowych

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B/B2C

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych przez telefon

  • Zaangażowanie w realizację celów sprzedażowych

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B i własnego samochodu.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży ochrony

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 4000 zł netto

  • Zwrot kosztów poniesionych na paliwo wykorzystane do celów służbowych (możliwość uzyskania samochodu służbowego w dalszej współpracy)

  • Pakiet szkoleń

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Szerokie możliwości awansu i rozwoju zawodowego