Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

BROWAR BOJANOWO sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Rozwijanie sieci sprzedaży

  • Zbieranie zamówień

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciel Handlowy (najlepiej branża piwowarska)

  • Znajomość rynku detalicznego sklepów z koncesjami na sprzedaż alkoholu Wrocław lub Poznań

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole

  • Możliwości rozwoju

  • Motywacyjną Premię

  • Umowę o pracę pełen etat

Browar Bojanowo sp. z o.o. to producent między innymi linii piw BOJAN, jesteśmy prężnie rozwijającym się regionalnym browarem który corocznie notuje przyrosty sprzedaży. Chcąc realizować założone cele postanowiliśmy rozwijać rynki lokalne, między innymi Wrocław.

Przewiń do profilu firmy