Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

FIRMA HANDLOWA-RAFAŁ KUREK

3 5009 000 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów (wizyty w: serwisach samochodowych, sklepach lakierniczych, sklepach motoryzacyjnych, zakładach lakierniczych, zakładach stolarskich i innych).

  • Budowanie i rozwijanie kanałów sprzedaży na podległym terenie.

  • Przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków handlowych.

  • Pomoc przy dystrybucji sprzedanych produktów.

  • Ścisła współpraca z działem produkcji.

  • Raportowanie aktywności handlowych.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny).

  • Wysoka kultura osobista.

  • Umiejętność dobrej organizacji czasu (samodzielne planowanie dnia pracy i logistyki tras).

  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania nowych relacji biznesowych oraz swobodnej prezentacji oferty handlowej.

  • Umiejętność wskazywania korzyści wynikających z zastosowania produktów zawartych w portfolio firmy.

  • Znajomość technik pracy na ,,zimnych leadach'' oraz tworzenia lejka sprzedażowego.

  • Samodyscyplina w działaniach handlowych.

  • Znajomość branży lakierniczej nie jest wymagana, ale będzie dodatkowych atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia bez ograniczeń ( zależna od wyników sprzedaży).

  • Pełne wdrożenie do pracy na danym stanowisku - szkolenie on the job, w magazynie oraz punkcie sprzedaży.

  • Przydzielony opiekun (informacje produktowe, pomoc w negocjacji cen z sprzedaży hurtowej, wsparcie w działaniach posprzedażowych).

  • Niezbędne narzędzia do pracy - telefon i samochód służbowy.

  • Pracę od poniedziałku do piątku. W weekendy nasi Pracownicy odpoczywają.

O nas

Firma Handlowa Rafał Kurek to firma zajmująca się produkcją materiałów dla lakiernictwa samochodowego i stolarstwa. Dzisiaj jesteśmy firmą nastawioną na jak najlepszą obsługę naszych klientów. Gwarantujemy dobrą, stabilną jakość produktów, która pozwala nam rozwijać się zarówno na polskim jak i międzynarodowym rynku. Nasze produkty są stworzone na podstawie indywidualnych badań, wyroby są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Dla nas wszystkich, nawet te najbardziej nieprawdopodobne pomysły stają się rzeczywistością! Jesteśmy otwarci na nowe idee i trudne wyzwania.