Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

VELUX Polska Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Praca na terenie województwa wielkopolskiego

  • Rozwój współpracy z partnerami firmy, a także z innymi grupami docelowymi: developerami

  • architektami oraz montażystami

  • Zarządzanie bieżącymi kontaktami

  • Realizacja planów sprzedażowych dla obsługiwanego obszaru

  • Rozwój sieci dystrybucji

  • Zarządzanie budżetem wsparcia sprzedaży

  • Monitorowanie zmian otoczenia rynkowego

  • Regularne wizyty u klientów

  • Opracowywanie i dostarczanie planów sprzedażowych, raportów i statystyk

  • Zapewnianie efektywnej współpracy z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie we współpracy z klientami B2B – warunek konieczny

  • Zaangażowanie i proaktywność w działaniu

  • Bardzo dobra umiejętność planowania i organizowania pracy własnej

  • Zdolność do tworzenia, utrzymywania i rozwijania kontaktów biznesowych

  • Bardzo dobra obsługa komputera, w tym Microsoft Office, mile widzialne doświadczenie w pracy z systemem CRM

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę z produktami najwyższej jakości

  • Stabilne zatrudnienie w firmie obecnej od ponad 30 lat na polskim rynku

  • Dużą samodzielność w kreowaniu biznesu na powierzonym obszarze

  • System premiowy zależny od wyników

  • Niezbędne narzędzia pracy: komfortowy samochód, laptop, tablet, telefon

  • Zniżka pracownicza na produkty VELUX

  • Atrakcyjny pakiet well-beingowy

  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany w całości przez pracodawcę

  • Dofinansowanie do wypoczynku lub system kafeteryjny (w tym Multisport)

  • Wewnętrzny program rozwojowy skierowany do wszystkich pracowników(LEVEL Up)

  • Wsparcie Fundacji Pracowniczej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

W Grupie VELUX dajemy Ci szanse na rozwój, na kształtowanie Twojej własnej ścieżki kariery, na pracę w międzynarodowym środowisku oraz bycie częścią firmy, która jest liderem na rynku zrównoważonego budownictwa. Oferujemy Ci wachlarz możliwości – jeśli tylko masz sposobność i chęć po nie sięgnąć.

Przewiń do profilu firmy