Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Handlowy

ESTETICA GROUP O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 1 paź 2020
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • reprezentowanie firmy i budowanie długofalowych relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • realizacja, monitorowanie wyznaczonych celów sprzedażowych
  • odwiedzanie oraz obsługa zaplanowanej ilości klientów dziennie
  • realizacja założonego planu sprzedaży
  • analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
  • raportowanie przebiegu pracy
  • dbanie o powierzony sprzęt służbowy

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • minimum rocznego doświadczenia w handlu na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • nastawienia na realizację celów i zaangażowania
  • łatwości w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z ludźmi
  • odpowiedzialności, inicjatywy i samodzielności
  • doskonałej organizacji czasu pracy
  • umiejętności przekonywania do swoich racji
  • minimum średniego wykształcenia
  • prawa jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników (stała pensja + system premiowy)
  • umowę o pracę
  • narzędzia pracy w postaci samochodu służbowego oraz urządzeń mobilnych (telefon, tablet)
  • pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole

Ogłoszenie archiwalne