Ta oferta pracy jest nieaktualna od 349 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 11.04.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

    Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy specjalisty na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    Nr referencyjny: MK/PH/2017

    Zakres obowiązków:

    • aktywna sprzedaż i dzierżawa urządzeń kopiująco-drukujących
    • poszukiwanie nowych klientów, podpisywanie umów
    • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
    • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

    Wymagania:

    • min. 2-3 lata doświadczenia w handlu potwierdzonego sukcesami (mile widziane w branży urządzeń kopiująco-drukujących)
    • wykształcenie min. średnie + ukończone szkolenia sprzedażowe
    • nastawienie na osiąganie wysokich wyników handlowych
    • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
    • aktywne prawo jazdy kat. B (praca w dużej mierze w terenie)

    Oferujemy:

    • zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta na umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie sprzedażowe
    • dodatkowe nagrody za wyniki sprzedaży w postaci wycieczek zagranicznych
    • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)
    • możliwości rozwoju i awansu.

    Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na poznan@ottopraca.pl z podaniem w tytule maila numeru referencyjnego.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”

    Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą  na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.