Ta oferta pracy jest nieaktualna od 309 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-11-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.

    Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech i na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do większości krajów na świecie, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, oraz Afryki.

    Obecnie w związku z rozwojem firmy, Grupa KAN prowadzi rekrutację na stanowisko:

    Przedstawiciel Handlowy – KAN Poznań

    nr ref. PH/P/1/2017
    Miejsce pracy: Poznań

    Zadania na stanowisku:

    • pozyskiwanie nowych klientów
    • utrzymywanie stałych kontaktów z klientami
    • sporządzanie ofert handlowych
    • doradztwo w sprawie wyboru odpowiednich rozwiązań

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe o kierunku Instalacje Sanitarne
    • znajomość miejscowego rynku inwestycyjnego
    • znajomość miejscowego rynku projektowego (branża instalacyjna)
    • doświadczenie w kontaktach z klientami z branży (głównie biurami projektowymi i firmami wykonawczymi)
    • czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego
    • pracę w prężnym zespole
    • samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
    • satysfakcjonujące wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV + List Motywacyjny)
    za pomocą przycisku Aplikuj

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o wpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji Grupy KAN (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.)

    bottom