Ta oferta pracy jest nieaktualna od 123 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 12.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MW CONCEPT spółka z o.o.

    MW CONCEPT spółka z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży IT. Istnieje na rynku od 2011 roku i specjalizuje się w dostarczaniu oprogramowania do obsługi organów stanowiących jednostek samorządu terytorialnego. Flagowym system informatycznym firmy MW CONCEPT jest oprogramowanie eSesja, które z powodzeniem funkcjonuje w kilkuset jednostkach samorządu terytorialnego na terenie całego kraju. Firma dodatkowo specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu sali sesyjnych, poprzez dostawę systemów transmisji obrad, systemów konferencyjnych, sprzętu audio-wizualnego itp.

    Miejsce pracy: Poznań
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Pełnienie funkcji przedstawiciela handlowego firmy MW CONCEPT sp. z o.o. w zakresie sprzedaży i szkolenia klientów z zakresu obsługi systemu informatycznego eSesja.

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa handlowa oraz doradztwo techniczne dla klientów poprzez dedykowany system CRM oraz w formie rozmów telefonicznych w siedzibie firmy w Poznaniu
    • Prezentacje działania i funkcjonalności systemu eSesja, przeprowadzane w siedzibie klienta (praca na terenie całej Polski)
    • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu działania i obsługi systemu eSesja w siedzibie klientów.

    W początkowej fazie zatrudnienia firma MW CONCEPT sp. z o.o. przewiduje wyjazdowe szkolenie z zakresu obsługi i działania systemu eSesja oraz metodologii sprzedaży i szkolenia, a także pracę jako asystent dyrektora sprzedaży przy pierwszych kilkunastu prezentacjach i szkoleniach. Po nabraniu odpowiedniego doświadczenia i pozytywnym zaliczeniu testu kandydat będzie pełnił funkcję samodzielnego przedstawiciela handlowego.

    Do dyspozycji pracownika pozostaje służbowy laptop, telefon komórkowy oraz samochód.

    Wymagania podstawowe:

    • Praca jako przedstawiciel handlowy lub na tożsamym stanowisku przez okres co najmniej 1 roku
    • Komunikatywność i operatywność
    • Samodzielność
    • Umiejętność obsługi komputera w tym pakietu MS OFFICE
    • Umiejętność organizacji i planowania szkoleń oraz prezentacji
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

    Mile widziane:

    • Znajomość specyfiki pracy jednostek samorządu terytorialnego
    • Doświadczenie w pracy w innych firmach z branży IT

    Oferujemy:

    • Pracę w ambitnym zespole
    • Szkolenia z zakresu działania i obsługi systemu informatycznego eSesja
    • Możliwość dynamicznego rozwoju
    • Benefity dla pracowników (np. karnety sportowe)
    • Wynagrodzenie składające się z części stałej oraz premię od sprzedaży

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MW CONCEPT sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest MW CONCEPT sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kowalewickiej 12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MW CONCEPT spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kowalewickiej 12 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.