Przedstawiciel Handlowy

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 10.08.2018
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 24.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TO NIE BĘDZIE SPOKOJNA
    PRACA ZA BIURKIEM
    Poszukiwany

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

    Miejsce pracy: Poznań
    Miejsce pracy: Poznań
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Twoje zadania

    • prawie 100% czasu spędzisz w terenie docierając do klienta indywidualnego w formie D2D (odwiedzasz klienta w domu bez wcześniejszego umówienia)
    • będziesz aktywnie monitorował działania konkurencji i osobiście współtworzył dedykowaną ofertę
    • będziesz sprzedawał usługi INEA na bardzo trudnych terenach

    Mile widziane

    • determinacja - to zadanie tylko dla najlepszych i najbardziej zdeterminowanych!
    • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (D2D)
    • nastawienie do ciężkiej pracy - ostrzegamy, że nie będzie łatwo
    • gotowość na duży sukces finansowy, a tym samym na realizowanie celów

    PODEJMIESZ WYZWANIE?

    Mamy dla Ciebie

    • bazę adresów z infrastrukturą INEA
    • narzędzia pracy: smartfon, laptop i samochód
    • pakiet szkoleń wdrożeniowych, bez których nie puścimy Cię w teren
    • cykliczne szkolenia sprzedażowe
    • mentora, który pokaże Ci realnie, jak wygląda praca w praktyce
    • dowolną formę współpracy (do wyboru: umowa zlecenie, umowa o pracę lub współpraca na własnej działalności)
    • podstawę plus niczym nieograniczoną prowizję sprzedażową
    • średnie wynagrodzenie na poziomie 5 - 6 tysięcy brutto, ale Ty chyba nie chcesz być średniakiem?
    • dofinansowanie do wczasów, bony świąteczne
    • kartę Multisport i kafeterię MyBenefit
    • prywatną opiekę medyczną
    • najlepszy internet w okolicy, prawie za free! :)
    Inne benefity
    praca zdalna
    narzędzia pracy
    prywatna opieka medyczna
    karta Multisport

    CZEKAMY NA CIEBIE!

    Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez INEA Spółka Akcyjna zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.