Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jeśli odpowiada Ci praca na samodzielnym stanowisku w terenie zgłoś się do nas – wysokie standardy pracy, jakość oraz przyjazna atmosfera są naszymi atutami. Obecnie utworzyliśmy nowe miejsca pracy na stanowisku

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków

    • prawie 100% czasu spędzisz w terenie docierając do klienta w formie Door2Door
    • będziesz prezentował ofertę klientom i realizował plan sprzedaży
    • będziesz aktywnie współtworzył dedykowaną ofertę
    • będziesz pracował na nowych regionach

    Wymagania

    Dołącz do nas, jeśli:

    • jesteś osobą komunikatywną, otwartą na nowe kontakty
    • nastawiony na realizację planu i ukierunkowany na cel
    • doświadczenie nie jest warunkiem koniecznym, ale świetnie jeżeli już je masz
    • jesteś gotowy na duży sukces finansowy, a tym samym na realizowanie celów
    • szukać pierwszej pracy, chcesz zmienić obecną, a może zależy Ci na elastycznych godzinach pracy
    • posiadasz prawo jazdy kat. B i samochód osobowy do dyspozycji

    Oferujemy

    Sprawdź co dla Ciebie mamy:

    • bazę adresów z infrastrukturą
    • osobistą Asystentkę umawiającą Twoje spotkania z klientami
    • szereg pakietów promocyjnych dla Twoich klientów, co ułatwi Ci realizację planu
    • wszelkie narzędzia pracy bez konieczności zakupu, czy tez wpłacania kosztownej kaucji
    • pakiet szkoleń wdrożeniowych, bez których nie puścimy Cię w teren
    • cykliczne szkolenia sprzedażowe
    • mentora, który pokaże Ci realnie, jak wygląda praca w praktyce
    • dowolną formę współpracy (do wyboru: umowa zlecenie, umowa o pracę lub współpraca na własnej działalności)
    • niczym nieograniczoną prowizję sprzedażową
    • średnie wynagrodzenie na poziomie 7 - 8 tysięcy brutto
    • szkolenia sprzedażowe w kraju i za granicą na nasz koszt

    Podoba Ci się oferta naszej firmy?

    Jeżeli chcesz się z nami rozwijać i piąć po szczeblach kariery, zgłoś się teraz!