Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań

    Obowiązki:

    • obsługa klientów na podległym terenie,
    • budowanie długotrwałych relacji z klientami,
    • analiza rynku i konkurencji.

    Oczekujemy:

    • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku lub chęci rozwoju w tym obszarze,
    • rozwiniętych umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych,
    • determinacji w dążeniu do celu,
    • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
    • dobrej organizacji pracy i umiejętności długoterminowego planowania,
    • czynnego prawa jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • stabilność zatrudnienia,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Samochód oraz laptop do pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.