Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 12 - 15 tys. zł brutto
  • 2019-02-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROTOM TOMASZ FUROWICZ

    Grupa PROTOM na polskim rynku działa od 2009 r. Przez 10 lat istnienia zrealizowała szereg inwestycji w całej Polsce, związanych z wykonywaniem powierzchni dachowych na obiektach przemysłowych, komercyjnych i biurowych. Współpracuje z największymi inwestorami w swojej branży. Dodatkowo swoją działalność opiera na handlu materiałami budowlanymi oraz jest producentem krat wema i akcesoriów regałowych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    Wynagrodzenie: 12 - 15 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • aktywne pozyskiwanie klientów i utrzymywanie istniejących kontaktów
    • realizację wyznaczonych planów sprzedaży
    • przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji
    • negocjowanie umów w zakresie sprzedaży

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie
    • minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych
    • bardzo dobrej komunikatywności, wysokiego poziomu energii i zapału do pracy,
    • nastawienia na osiąganie wyznaczonych celów
    • umiejętności samodzielnego organizowania pracy
    • kreatywności, sumienności i odpowiedzialności
    • dyspozycyjności i gotowości do podróży służbowych
    • ważnego prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • pracę w firmie, która jest w fazie bardzo prężnego rozwoju i dużego wzrostu, dającą możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
    • pracę w przyjaznym i pozytywnie nastawionym zespole w atmosferze zaufania, odpowiedzialności, współpracy i uznania
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
    • szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne
    • wynagrodzenie: stała pensja + prowizja / przedział wynagrodzenia w zależności od wyników pomiędzy 7 000 - 12 000 pln netto
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon, mobilny internet)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawa z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000), prowadzonych przez PROTOM Tomasz Furowicz z siedzibą w Siedlcach.