Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 13.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wawel SA to znany i ceniony lider branży
    słodyczy w Polsce, notowany na Giełdzie
    Papierów Wartościowych. Od 100 lat tworzymy produkty, które są obecnie dostępne
    w 40 krajach na pięciu kontynentach.

    Dzięki naszym Pracownikom, z sukcesem łączymy tradycję, pasję do zmian, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i doskonałą atmosferę. W Wawelu
    oferujemy nie tylko świetne słodycze i przyjemność
    z ich jedzenia, ale chcemy też czynić prawdziwe dobro i włączać w nie innych! Dlatego też tworzymy
    naturalne, innowacyjne słodycze oraz angażujemy
    się społecznie. Dołącz do nas, czyń z nami dobrze!

    Teren działania - Poznań i okolice

    Obowiązki:

    • kompleksowa obsługa detalicznych punktów sprzedaży
    • dbałość o odpowiednią ekspozycję produktów
    • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami
    • budowa pozytywnego wizerunku firmy
    • raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami

    Wymagania:

    Od Kandydatów oczekujemy: min. średniego wykształcenia, doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach (mile widziane doświadczenie w branży FMCG), zdyscyplinowania, zaangażowania i lojalności wobec pracodawcy. Wymagana znajomość rynku lokalnego oraz czynne prawo jazdy kat. B.

    Firma oferuje:

    • pracę w młodym, dynamicznym zespole
    • szkolenia
    • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
    • samochód służbowy, telefon komórkowy