Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - Prelegent

ATELIER FRAIS PIOTR KOZŁOWSKI

8 00030 000 / mies. (zal. od umowy)
  • małopolskie

  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy wiodącym przedstawicielem w branżach Health Care, o wieloletnim doświadczeniu rynkowym. Stanowimy zespół otwartych i zaangażowanych ludzi, którzy wyznaczają najnowsze trendy w naszym obszarze działalności, a ze względu na dynamiczny rozwój firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Stanowisko Przedstawiciela Handlowego/Prelegenta jest jednym z kluczowych w Firmie. Szukamy odpowiedzialnych osób potrafiących zachęcać swoją postawą, osobowością, głosem do nawiązania relacji handlowych, posiadających doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, umiejętności handlowe i przygotowanie merytoryczne. To osoby mające charyzmę oraz ambicję realizowania swoich wysokich celów finansowych. To osoby mająca doświadczenie w sprzedaży D2D, B2B itp., osiągające w tej dziedzinie sukcesy i umiejące pracować w grupie. Szukamy najlepszych oferując najlepsze warunki na rynku.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie handlowe (mile widziane w branży fotowoltaicznej i sprzedaży bezpośredniaj),
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji,
  • dobra dykcja i komunikatywność
  • nienaganny wygląd oraz wysoka kultura osobista
  • umiejętność przekonywania i argumentacji

Twój zakres obowiązków:

  • uczestnictwo w spotkaniach marketingowych organizowanych przez firmę,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • finalizowanie sprzedaży oraz umów,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

Oferujemy:

  • bardzo wysokie zarobki oraz najwyższe na rynku stawki prowizyjne:
  • przedstawiciel handlowy/prelegent: 5 000 zł – 30 000 zł
  • pracę na wysokich, jakościowych frekwencjach,
  • starannie wyselekcjonowane trasy,
  • komfortowe warunki pracy oraz pełne pokrycie kosztów wyjazdów,
  • systemy opieki mentorskiej – nasi najlepsi przedstawiciele dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem,
  • pracę w zgranym zespole, wśród ludzi otwartych na drugiego człowieka.

Dołącz do naszego zespołu i zacznij z nami budować swoją finansową przyszłość już dziś! Wyślij swoje CV, zadzwoń, skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

Ogłoszenie archiwalne