Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy / promotor marki - fotowoltaika

RenEnergy.plO firmie

  • świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma z branży fotowoltaiki / instalacji fotowoltaicznych poszukuje doświadczonych, z ambicjami i samodzielnych w działaniu handlowców.

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • budowanie relacji biznesowych z klientami
  • kształtowanie i promowanie wizerunku firmy
  • praca w terenie z klientami

Wymagania:

  • kultura osobista
  • otwartość w relacjach międzyludzkich
  • wysoki poziom kompetencji negocjacyjnych i handlowych
  • znajomość technik sprzedaży i obsługi klientów
  • znajomość tematyki związanej z fotowoltaiką (będzie atutem)
  • umiejętność planowania i zarządzania czasem własnym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie i/lub umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe przy umowie zlecenie lub o pracę w wysokości 3000zł brutto + prowizja za każdy sprzedany kWp (wynagrodzenie na poziomie 12000zł/mc)
  • dla doświadczonych handlowców współpraca w oparciu o kontrakt menedżerski i wysoka prowizja sprzedażowa (wynagrodzenie na poziomie 20000-25000zł/mc
  • przejrzyste warunki współpracy i świetną atmosferę pracy
  • szkolenia produktowe i wdrażające
  • narzędzia wspomagające sprzedaż: 60 rat 0%, tani leasing i kredyt w szybkiej procedurze
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy np. poprzez budowanie własnego zespołu sprzedażowego.
Zainteresowane osoby zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.RenEnergy.pl lub profilu na www.facebook.com/RenEnergyPL.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy