Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - Promotor

TECHNISTONE POLSKA sp. z o.o.

8 0009 000 brutto / mies.
  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych i obsługa dotychczasowych klientów

  • budowanie długofalowych relacji z klientami

  • realizowanie wyznaczonych celów oraz planu sprzedaży

  • sporządzanie raportów sprzedażowych

  • prezentacja firmy i umiejętność prowadzenia szkoleń produktowych

Nasze wymagania

  • zaangażowanie i gotowość do podejmowania nowych wyzwań

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży kamienia naturalnego bądź produktów z branży wykończenia wnętrz

  • znajomość specyfiki pracy z architektami, projektantami

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, otwartość

  • umiejętność prowadzenia szkoleń i warsztatów dla klientów

  • umiejętność planowania, negocjacji, dobra organizacji pracy, samodzielność

  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • gotowość do częstych podróży

  • prawo jazdy kat. B

  • elastyczny czas pracy

To oferujemy

  • ciekawą pracę w stabilnej i znanej firmie

  • na początek istniejącą bazę klientów

  • pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności

  • szkolenia produktowe w kraju i za granicą

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników (stała pensja + system premiowy)

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, tablet, itp.)

  • pracę w kameralnej firmie

O nas

TECHNISTONE - producent konglomeratów kwarcowych wykorzystywanych w produkcji blatów kuchennych , parapetów , etc , do wykorzystania w branży wykończenia wnętrz. Firma wchodząca w skład grupy Wilsonart o zasięgu globalnym. Marka uznana w Polsce i za granicą. W Polsce produkty marki Technstone są dostępne w całej Polsce dzięki sieci własnych magazynów oraz wykonawców.