Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

MGH. Małopolska Grupa Handlowa sp. z o.o

  • Proszowice

    Proszowice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów,

  • Przygotowywanie ofert handlowych,

  • Budowanie relacji z Klientami opartych o partnerską współpracę,

  • Realizacja założonych strategii spółki,

  • Raportowanie pracy,

  • Realizacja działań marketingowych zgodnie z wytycznymi działu sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w obsłudze klienta w branży motoryzacyjnej, rolniczej lub przemysłowej,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Dyspozycyjność do pracy w terenie,

  • Wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o Pracę,

  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników,

  • Swobodę działania - lubimy kreatywnych, samodzielnych i skutecznych ludzi,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Zdobywanie doświadczenia i rozwój w organizacji o zasięgu krajowym.

  • Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • Służbowy samochód

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, CV z dopiskiem poniżej prosimy wysyłać poprzez przycisk Aplikuj.

MGH Małopolska Grupa Handlowa Sp. z o.o. to dystrybutor środków smarnych, płynów eksploatacyjnych, akcesoriów, chemii i kosmetyków samochodowych takich producentów jak Orlen, Fuchs, Castrol, Mobil, Lotos, Shell, Nexanol, K2, Amtra, Atas. MGH prowadzi działalność handlową poprzez oddziały zlokalizowane w Krakowie, Poznaniu oraz Rzeszowie obsługując klientów z branż motoryzacyjnej, rolniczej oraz przemysłowej.

Aktualnie poszukujemy do Działu Handlowego Kandydatów z doświadczeniem bądź pasjonatów środków smarnych na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

www.mgh.com.pl

Przewiń do profilu firmy