Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

MOBIL SERWIS Sp. z o. o.O firmie

  • Pruszcz Gdański
    Pruszcz Gdański, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie codziennych wizyt handlowych,
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letni staż na stanowisku Przedstawiciela Handlowego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziana znajomość rynku budowlanego oraz maszyn.

To oferujemy

  • Interesujące warunki pracy,
  • Atrakcyjny system premiowania,
  • Narzędzia niezbędne do pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • Pakiet medyczny,
  • Dobra atmosfera pracy,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Wspieranie pasji naszych pracowników,
  • Okazjonalne nagrody,
  • Imprezy integracyjne,
  • Dopłaty do wczasów i kolonii dla dzieci .

MOBIL SERWIS Sp. z o. o.

Mobil Serwis Sp. z o.o. jest prężnie działającą, opartą wyłącznie na polskim kapitale firmą, powstałą na potrzeby dynamicznie rozwijającej się branży budowlanej.

Od 2009 roku oferujemy kompleksową obsługę Klienta, obejmującą wynajem, serwis oraz transport maszyn budowlanych na terenie całego kraju.

Przedstawiciel Handlowy, Pruszcz Gdański