Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa

Carlsberg Polska

  • Dębno

    Dębno, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż piwa warzonego z tradycjami i znanego na całym świecie.

  • Doradzanie Klientom i budowanie z nimi biznesowych relacji.

  • Pracowanie z najlepszymi ekspertami browarnictwa w kraju.

  • Dbanie o wizerunek Carlsberg Polska na podległym terenie.

Nasze wymagania

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

  • Nastawienie na realizację celu.

  • Doświadczenie w sprzedaży w terenie.

  • Dobre planowanie pracy i systematyczność.

  • Predyspozycje do jazdy samochodem i odpowiednie uprawnienia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pracodawcę odpowiedzialnego społecznie

  • piwo na Święta

Będziesz pracować z produktami, które wywołują emocje - prawdopodobnie najlepszymi na świecie, w firmie, która ponownie zajęła 3. miejsce w niezależnym rankingu „Poland’s Best Employers 2022” w kategorii FMCG.

Twoim obszarem sprzedaży będzie: Myślibórz, Dębno, Barlinek i Pyrzyce.

Przewiń do profilu firmy