Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "TIMBEX" sp. z o.o.

6 5008 000 brutto / mies.

Koniawska 41

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • analiza rynku producentów branży meblarskiej i stolarskiej

  • analiza współpracy z klientami

  • tworzenie baz danych

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • prowadzenie rozmów handlowych

  • tworzenie ofert i ustalanie warunków współpracy

  • monitoring działań konkurencji

  • prezentacje i wdrażanie nowych produktów

  • tworzenie i prowadzenie akcji promocyjnych

  • współtworzenie działań marketingowych, akcji promocyjnych

  • budowanie i utrzymywanie dobrych i trwałych relacji z stałymi klientami

  • sporządzanie raportów z przebiegu pracy

  • inne działania marketingowo-handlowe

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • prawo jazdy kat B

  • dobra znajomość pakietu OFFICE

  • obsługa komputera

  • znajomość technik sprzedażowych i umiejętność negocjowania

  • wysoka komunikatywność

  • konsekwencja w działaniu

To oferujemy

  • wynagrodzenie 6500-8000 zł brutto

  • stałe zatrudnienie

  • szkolenie przez doświadczonego lidera

  • szkolenia asortymentowe przez wszystkich dostawców

  • finansowe dodatki świąteczne

O nas

PPH TIMBEX Sp. z o.o. to firma handlowo-usługowo-produkcyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku branży materiałów do produkcji mebli i wykończenia wnętrz .

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który nieustannie modernizujemy.

Inwestujemy w nowe rozwiązania informatyczne i technologiczne w zakresie obróbki oferowanych materiałów podnosząc standardy jakości oferowanych usług.