Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa

LOTTE Wedel

  • Jawor

    Jawor, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych i dystrybucyjnych

  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem

  • Realizacja standardów ekspozycyjnych

  • Rozwój klientów i sprzedaży w swoim obszarze

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy na podległym terenie

  • Efektywne zarządzanie budżetem oraz bieżące raportowania

Nasze wymagania

  • Orientacja na cel, zaangażowanie i motywacja

  • Wysoko rozwinięta kultura osobista, komunikatywność i otwartość

  • Umiejętność budowania partnerskich relacji

  • Umiejętność planowania, systematyczność i dobra organizacja pracy

  • Kreatywność oraz elastyczność w działaniu

  • Gotowość do pracy w zmieniającym się środowisku

  • Praktyczne umiejętności negocjacyjne

  • Moc wymyślania i wdrażania rzeczy niestandardowych

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe bądź status studenta)

  • Pobliskie miejsce zamieszkania

  • Aktywne prawo jazdy kat. B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • dostęp do nowości Wedla

  • dofinansowanie do posiłków