Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa

REVITIO WIESŁAWA MŁYNARCZYK

umowa zlecenie, umowa agencyjna
4 00025 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Gliwicka 133A, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 8
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Gliwicka 133A

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie Klientów B2B we własnym zakresie,

  • Pozyskiwanie Klientów B2B na bazie dostarczonych leadów,

  • Uzyskiwanie podstawowych informacji od zainteresowanych przedsiębiorców,

  • Przekazywanie dokumentacji do centrali firmy.

Nasze wymagania

  • Chęć do pracy,

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,

  • Własne narzędzia do pracy.

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy (pełna dowolność),

  • Praca mobilna / zdalna,

  • Idealna praca dodatkowa jeżeli już obsługujesz Klientów - mamy produkty dla każdej firmy,

  • Pracujesz i zarabiasz ile chcesz.

O nas

Firma Revitio zajmuje się obsługą Klientów biznesowych, w zakresie uzyskania finansowania (kredytów z banków komercyjnych) oraz prowadzi postępowania restrukturyzacyjne czy upadłościowe. Specjalizujemy się w postępowaniach uproszczonych o zatwierdzenie układu, które można zaoferować każdej, funkcjonującej firmie w celu poprawy płynności finansowej.