Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa

JTI Polska sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • jako nasz przedstawiciel będziesz budować i utrzymywać relacje, prowadzić negocjacje i rozmowy handlowe z naszymi partnerami biznesowymi z regionu Kraków, Wieliczka, Proszowice

  • dbać o dobrą dystrybucję i wysoką sprzedaż naszych produktów (Camel, Winston, LD i Logic)

  • będziesz wdrażać programy marketingowe w PSD zapewniając dobrą ekspozycję naszych marek

  • samodzielnie planować realizację celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • posiadasz wcześniejsze doświadczenie w pracy w roli Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG

  • jesteś otwarty/a i łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi

  • masz w sobie gen przedsiębiorcy, potrafisz i lubisz pracować z klientami

  • proaktywnie szukasz nowych rozwiązań

  • jesteś ambitny/a i lubisz osiągać stawiane przed Tobą cele

  • posiadasz aktywne prawo jazdy kat. B

  • sprawnie posługujesz się pakietem MS Office

  • posługujesz się językiem angielskim (to dla nas dodatkowy atut)

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • profesjonalne wsparcie szkoleniowe w okresie wdrożenia

  • indywidualne podejście do Twojego planu rozwoju, m.in. udział w certyfikowanych szkoleniach prowadzonych przez zewnętrznych i wewnętrznych trenerów

  • pełne wsparcie w realizacji celów sprzedażowych: zapewniamy pracę z rozpoznawalnymi w Polsce i na świecie markami, nowoczesne materiały marketingowe i programy sprzedażowe

  • system bonusowy cyklowy

  • system bonusowy roczny

  • system kafeteryjny (comiesięczna pula punktów do wykorzystania na zakupy)

  • jeden dzień w miesiącu pracy na zasadzie home-office

  • pracę wśród ludzi z różnych zespołów, którzy lubią ze sobą współpracować i spędzać czas

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • atrakcyjny system premiowy

  • system kafeteryjny

  • Program Wsparcia Pracowników Lifeworks

Jakie są kolejne kroki w procesie rekrutacji:

Bardzo dziękujemy za Twoje zainteresowanie rekrutacją. Postaramy się powrócić do Ciebie z informacją zwrotną o losach Twojej kandydatury w przeciągu 2 tygodni od momentu zakończenia emisji ogłoszenia na stanowisko.

JTI Poland is part of Japan Tobacco International, a leading international tobacco company. We operate in 130 countries, employ over 45,000 people worldwide and our product portfolio includes world-renowned brands such as Camel, LD, Winston and Logic, available on the Polish market.

In Poland, we employ over 2,300 employees and we are the 3rd player in the tobacco industry. Since the beginning of JTI’s operations in Poland in 2007, we have been the fastest growing tobacco company: our market share has more than quadrupled and our production volume has grown more than 10 times.

But our business, isn’t just business. Our business is our people. Their talent. Their potential. We believe when they’re free to be themselves, grow, travel and develop, amazing things can happen for our business. That’s why since 12 years JTI is one of the Top Employers in Poland. Every year, we are distinguished and ranked in the highest positions, and in 2017, 2019 and 2020 we took 1st place.

So if you want to be part of a company that gives you unlimited possibilities… just join us. #JoinTheIdea

Przewiń do profilu firmy