Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa

HANAROL sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • opieka i stały kontakt z dotychczasowymi klientami firmy,
  • prowadzenie prezentacji oraz szkoleń
  • zbieranie i przekazywanie informacji dotyczących rynku,
  • systematyczne raportowanie efektów swojej pracy,
  • realizowanie celów wyznaczanych przez firmę.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku handlowca w branży osłon okiennych,
  • wysokie umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne,
  • umiejętność prowadzenia prezentacji, rozmów handlowych i negocjacji,
  • motywacja do osiągnięcia sukcesu,
  • dyspozycyjność i sumienność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w młodym i prężnym zespole,
  • pakiet szkoleń (produktowych i handlowych),
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, tel. komórkowy),
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania - doświadczenia w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (podstawa + jasny system prowizyjny).

O nas

Firma HANAROL - producent wewnętrznych i zewnętrznych systemów osłonowych.

Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa, małopolskie