Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa

BASF Polska Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie popytu na rynku poprzez kontakt z klientami grupy A (gospodarstwa i sklepy) oraz współpraca z siecią dystrybucyjną
  • Reprezentowanie BASF w regionie (szkolenia, wydarzenia dla klientów)
  • Prowadzenie pogłębionej analizy klientów oraz rynku wraz z poszerzaniem wiedzy eksperckiej dot. oferowanych produktów
  • Aktualizacja bazy danych o gospodarstwach z regionu
  • Prognozowanie i raportowanie sprzedaży w regionie
  • Monitorowanie rynku oraz zapewnianie informacji z regionu na temat ryzyka i możliwości sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie - preferowane rolnictwo
  • Doświadczenia w branży rolniczej
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Podstawowa znajomość MS Office
  • Prawo jazdy kat B
  • Podstawowa znajomość jęz. angielskiego

To oferujemy

  • Wyróżniamy się niestandardowymi benefitami: Program Wsparcia Pracowników EAP, opieka medyczna VIP, karta Lunch Pass, czy dodatek komunikacyjny
  • Znajdziesz u nas także: pakiety darmowych ubezpieczeń, dofinansowanie karty MultiSport oraz programy rozwojowe i szereg bezpłatnych szkoleń on-line (kompleksową ofertę benefitów znajdziesz tu)
  • Możesz liczyć na: zdobycie doświadczenia w wiodącej firmie chemicznej na świecie, Work Life Balance, możliwość korzystania z pracy zdalnej
  • W pracy ważne są dla nas nasze wartości: innowacyjność, otwartość, elastyczność i atrakcyjność

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • możliwość uzyskania uprawnień

W rolnictwie chodzi o równowagę. Równowaga, która ma kluczowe znaczenie dla życia nas wszystkich, dotyczy również naszego działu Agricultural Solutions. W tym dziale łączymy innowacyjne myślenie z praktycznymi działaniami, aby znaleźć właściwą równowagę zapewniającą sukces - dla rolników, rolnictwa i przyszłych pokoleń. Dzięki nasionom, zaprawom, dzięki ochronie upraw i rozwiązaniom cyfrowym pomagamy rolnikom produkować żywność bardziej efektywnie, pomagamy chronić ziemię i zaspokajać potrzeby społeczeństwa.

BASF Polska Sp. z o.o.

W BASF najważniejsza jest chemia. Dlatego stawiamy na innowacyjne rozwiązania, zrównoważone działania i wspólne koncepcje. Stawiamy też na Ciebie. Bądź częścią naszej recepty na sukces i rozwijaj z nami przyszłość – w globalnym zespole, który szanuje różnorodność i równe szanse niezależnie od wieku, pochodzenia, sprawności, płci, orientacji seksualnej czy religii.

Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa, pomorskie