Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa

ILS - INTERNATIONAL LOGISTIC SOLUTIONS sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4

Twój zakres obowiązków

  • docieranie z ofertą firmy do klientów docelowych oraz rozmowy z osobami decyzyjnymi

  • przeprowadzenie klientów przez cały proces sprzedaży (od pozyskania, poprzez przedstawienie ofert i badanie potrzeb, po domkniecie sprzedaży i opiekę po sprzedażową)

  • utrzymanie i rozwój relacji z dotychczasowymi Klientami

  • dbałość o realizację planów sprzedażowych

  • udział w tworzeniu i realizacji strategii sprzedaży

  • realizacja polityki handlowej spółki

  • sporządzanie cyklicznych raportów z realizowanych zadań

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • min. 2-letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży na podobnym stanowisku

  • dynamika i konsekwencja w działaniu

  • orientacja na efekty i sprawność działania

  • duża motywacja do działania i dobra energia, kreatywność, samodzielność, zdyscyplinowanie i odpowiedzialne podejście do pracy

  • efektywne komunikowanie się

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych

  • ścisła współpraca z pracownikami firmy, a w szczególności z Produkt Managerem, działem handlowym, technicznym jak również biurem obsługi klienta

  • umiejętność wyznaczania priorytetów

  • samodzielność i skuteczność w działaniu

  • mobilność i gotowość do pracy w terenie

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • znajomość branży transportowo-spedycyjnej

To oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole bazującym na konsekwentnej realizacji celów, współpracy i otwartości na nowe rozwiązania

  • wdrożenie merytoryczne

  • możliwość intensywnego rozwoju

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

  • atrakcyjne warunki prowizyjne

O nas

Nie jesteśmy korporacją, dla której każdy handlowiec to liczba i target. Stawiamy na ludzi i relacje. Szukamy doświadczonych handlowców, którzy potrafią badać potrzeby, umiejętnie budują relacje z klientem oraz czują się dobrze w sprzedaży.

Szukamy przedstawicieli w 4 rejonach Polski:

1. Polska północno-zachodnia: Koszalin, Szczecin, Słupsk, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Piła

2. Polska północno-wschodnia: Olsztyn, Elbląg, Suwałki, Ciechanów, Ostrołęka, Łomża, Białystok, Warszawa, Siedlce, Biała-Podlaska

3. Polska południowo-zachodnia: Wrocław, Zielona-Góra, Jelenia-Góra, Legnica, Wałbrzych, Opole, Katowice, Bielsko-Biała

4. Polska południowo-wschodnia: Radom, Lublin, Chełm, Kielce, Tarnobrzeg, Zamość, Kraków, Rzeszów, Tarnobrzeg, Tarnów, Przemyśl, Krosno, Nowy Sącz.