Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa

Stacja Nowa Gdynia Sp. z o.o.

  • Sosnowa 1, Zgierz
    Zgierz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Sosnowa 1

Zgierz

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie z nimi oraz z dotychczasowymi długotrwałych relacji,

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych i dbanie o rentowność sprzedaży

  • Badanie i analiza potrzeb Klientów, przygotowywanie propozycji odpowiednich usług i indywidualnych rozwiązań dla Klientów wraz z prowadzeniem negocjacji,

  • Umawianie i odbywanie spotkań sprzedażowych,

  • Prowadzenie bazy danych Klientów,

  • Planowanie działań wraz z przełożonym,

  • Analiza i monitorowanie działań konkurencji,

  • Aktywne zapoznawanie się z usługami obiektu sportowego i pływalni,

  • Sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w sektorze B2B,

  • Nastawienie na cel oraz wysoce rozwinięte umiejętności negocjacyjne,

  • Łatwość w kontaktach interpersonalnych i relacjach biznesowych,

  • Doskonała organizacja pracy własnej, samodzielność oraz odpowiedzialność w działaniu,

  • Prawa jazdy kategorii B

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie pomogą Ci osiągnąć zamierzone cele w satysfakcjonujący sposób

To oferujemy

  • Umowę o pracę dającą wszelkie uprawnienia pracownicze,

  • Wynagrodzenie stałe plus prowizje od sprzedaży,

  • Indywidualny plan wdrożeniowy pod opieką naszej kadry,

  • Samochód służbowy do użytku w godzinach pracy,

  • Przyjemne miejsce pracy w miłej atmosferze wśród pozytywnych ludzi i pasjonatów sportu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Stacja Nowa Gdynia Sp. z o. o. to centrum sportu, miejsce rodzinnego relaksu i odpoczynku. Jesteśmy liderem z 20-letnim stażem w sektorze fitness w Łodzi i okolicach. Proponujemy zajęcia dla zróżnicowanej grupy odbiorców w każdym wieku, 650 m2 klimatyzowanej siłowni z najnowocześniejszym sprzętem, indoor cycling, korty do squasha, sala do badmintona, kręgielnia. Dla najmłodszych mamy ogromną salę zabaw z konstrukcją torów przeszkód, zjeżdżalni i ścianek wspinaczkowych. W skład naszego kompleksu wchodzi również kameralny Hotel Bad & Breakfast z salami konferencyjnymi. Zatrudniamy ponad 100 osób tworzących zespół, który gwarantuje profesjonalną obsługę oraz czuwa nad bezpiecznym i przyjemnie spędzonym czasem naszych Gości.