Przedstawiciel Handlowy

ProfixO firmie

  • Przemyśl, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
PROFIX sp. z o.o. jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów narzędzi, elektronarzędzi i środków ochrony indywidualnej. Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:
region: Przemyśl

Kluczowe zadania:

  • Współtworzenie polityki handlowej oraz realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych w podległym regionie
  • Kompleksowa obsługa klientów, zapewnienie odpowiedniego wsparcia i doradztwo w zakresie doboru towarów
  • Rozbudowa sieci sprzedaży

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziana znajomość branży narzędziowej i BHP)
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziany profil techniczny)
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie
  • Wysoka kultura osobista, umiejętność nawiązywania kontaktów i utrzymywania pozytywnych relacji
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie

W zamian oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się i stabilnej firmie
  • Pakiet szkoleń wprowadzających i profesjonalne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, notebook, telefon komórkowy)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: kartę Multisport, opiekę medyczną, dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Profix sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Profix sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Profix Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-228), ul. Marywilska 34, adres e-mail: [email protected],pl

Dane osobowe są przetwarzane w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu lub wykorzystywane w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych..

Przysługują Państwu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, prawo do wycofania zgody, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy