Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy

KT-24 sp. z o.o.O firmie

4 126–8 379
brutto / mies.

KT-24 sp. z o.o.

Generała Władysława Sikorskiego 86C

Psarskie (pow. śremski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie oraz obsługa klientów
  • obsługa kluczowych klientów
  • realizacja planów sprzedaży
  • praca oraz raportowanie w systemie CRM
  • przygotowywanie ofert
  • obsługa zamówień publicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych z klientami
  • samodzielność, inicjatywa, kreatywność
  • umiejętność współpracy w zespole
  • motywacja do poszerzania wiedzy branżowej
  • znajomość lokalnego rynku

To oferujemy

  • pracę w dobrej atmosferze, w prężnym zespole
  • rozwój umiejętności poprzez serie szkoleń z najlepszymi szkoleniowcami w Polsce
  • satysfakcjonujący i przejrzysty system premiowy
  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • kartę FIT PROFIT umożliwiającą wstęp do ponad 1000 klubów fitness i basenów na terenie całego kraju

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Jeśli nasze ogłoszenie Cię zainteresowało, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

teren pracy to woj. Wielkopolskie; wyszukiwanie poproszę Śrem i Poznań.

KT-24 to dynamicznie rozwijająca się organizacja, która od samego początku powstania w 2010 roku skupia ludzi zgromadzonych wokół idei zbudowania firmy handlowej, będącej w niedługim czasie liderem w sprzedaży urządzeń do domu i ogrodu na rodzimym rynku. Dalsza chęć rozwoju powoduje, że cały czas szukamy najlepszych ludzi na rynku.

Nasze motto „jeśli chcesz latać wysoko, otaczaj się orłami” 😊

Firma działa na chwilę obecną w oparciu o trzy sklepy stacjonarne, platformę e-commerce, trzy magazyny na 4000 miejsc paletowych, logistykę dostaw, oraz własny serwis i jest autoryzowanym dystrybutorem urządzeń czołowych marek, takich jak Karcher, Stiga, Stanley, Milwakee, Annovi Reverberi, Acrymed, Black &Decker, Lavor.

Od blisko 5 lat prężnie rozwijamy w KT-24 import urządzeń pod własną marką Kanwod, która liczy już blisko 300 pozycji oraz urządzeń pod marką Lehmann Znaczny akcent w naszej działalności to sprzedaż internetowa, realizowana poprzez własny sklep internetowy, platformy marketplace oraz Allegro.

W związku z prężnym rozwojem, licznymi wyzwaniami stawianymi przez rynki na których działamy, oraz dążeniem do bycia liderem, szukamy najlepszych ludzi do naszej ekipy. Nasze ogłoszenie kierujemy do osób ambitnych i szukających ciekawej pracy.

youtu.be/YXEWMltJG78

Przedstawiciel handlowy, Generała Władysława Sikorskiego 86C, Psarskie (pow. śremski)