Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Eurosnack S.A.O firmie

  • 42-512 Psary, Polska
    Psary (pow. będziński), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Eurosnack S.A.

42-512 Psary

Psary (pow. będziński)

EUROSNACK S.A. – producent biszkoptów i chrupek w związku z dynamicznym rozwojem firmy pilnie poszukuje pracownika na stanowisko:

teren: Małopolski, Górnego Śląska, Podkarpacia

GŁÓWNE ZADANIA:

  • nawiązywanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • osiąganie założonych celów sprzedażowych poprzez wizyty u klientów, prezentację produktów, zbieranie zamówień, negocjacje handlowe
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie trwałych relacji z klientami
  • monitorowanie otoczenia rynkowego
  • raportowanie do przełożonego
  • kreowanie wizerunku firmy na rynku

WYMAGANIA:

  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG
  • znajomość lokalnego rynku spożywczego detalicznego i hurtowego
  • wykształcenie: minimum średnie
  • ukierunkowanie na osiąganie wytyczonych celów
  • minimum 5 letnie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • dyspozycyjność
  • znajomość programów Excel i Word
  • umiejętność organizacji pracy

Ponadto od kandydatów oczekujemy:

Solidności, rzetelności, uczciwości oraz umiejętności współpracy z innymi działami w firmie.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającym się firmie produkcyjnej, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji
  • atrakcyjny system premiowania
  • wszelkie niezbędne narzędzia do realizacji zadań (samochód, telefon)
  • możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą: www.eurosnack.pl

Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy