Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Grupa Kapitałowa Inter CarsO firmie

  • Puławy
    Puławy, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad Klientami oraz pozyskiwanie nowych w powierzonym regionie;
  • Budowanie relacji z Klientami opartych o partnerską współpracę i wykorzystanie narzędzi współpracy;
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy i Filii;
  • Realizacja standardów pracy Przedstawiciela Handlowego Inter Cars.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży i znajomości rynku - warunek konieczny;
  • Wysoka motywacja, samodzielność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Umiejętność pracy z komputerem (MS Office) i aplikacjami mobilnymi;
  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane z zakresu mechaniki pojazdowej).

To oferujemy

  • Motywujące wynagrodzenie;
  • Bardzo stabilne zatrudnienie;
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w Firmie o europejskim zasięgu, w strukturach lidera branży;
  • Rozwojową pracę w dynamicznym zespole specjalistów;
  • Szerokie możliwości kształcenia, zdobywania wiedzy technicznej i branżowej oraz awansu zawodowego.

Grupa Kapitałowa Inter Cars

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej.

Więcej na www.intercars.eu

Przedstawiciel Handlowy, Puławy